Profesjonalny serwis czyściw od 1999 roku!
52 307 06 38

Weź ścierkę do ręki i ją wykorzystaj, a my zajmiemy się resztą!

Ok to, gdzie jest haczyk? 

Przyzwyczailiśmy się już do tego pytania i nic dziwnego, że jest nam tak często zadawane. Staramy się świadczyć usługę w najprostszy sposób, wyceniając samo czyściwo bez dodatkowych opłat, bez obowiązku długoterminowej współpracy, dzięki temu wielu naszych klientów jest z nami tak długo!

Założenie od samego początku jest takie same – zapewniamy zgodne z zapotrzebowaniem ilości czyściwa i wymieniamy je w umówionym terminie lub gdy wymiana jest konieczna. Dwa systemy dostaw pozwalają całkowicie dopasować usługę do branż, w których z różnych przyczyn spotykamy się z nieregularnym zużyciem. Dodatkowo dzięki rozbudowanej logistyce możemy ograniczyć ilość dedykowanych pojemników,dzięki czemu pozwalamy oszczędzić miejsce na magazynie.

Ekologia nie musi być droga.

To jasne, że zamknięty obieg czyściwa ma ogromny wpływ na ekologię i tym się przede wszystkim kierujemy w naszej działalności. Dziś wiemy jeszcze, że przy stale rosnących stawkach utylizacji czyściwa jednorazowego, jego zakupu, a także konieczności rejestrowania go w systemie BDOokazuje się, że stare rozwiązania są zwyczajnie nieopłacalne. Wynajmowanie naszego czyściwa, pozwala zaoszczędzić wiele czasu od szybszego czyszczenia do braku konieczności wypełniania procedur BDO.

Sprawdź nas!