Profesjonalny serwis czyściw od 1999 roku!
52 307 06 38

Skontaktuj się z nami, a my indywidualnie przygotujemy pakiet czyściwa dla Ciebie i poczekamy, aż się skończy bez konieczności ponownego zamówienia. Służymy pomocą od pierwszego kontaktu, przez cały czas świadczenia usługi. Sprawimy, że usługa będzie przebiegała prawidłowo, a Tobie pozostawimy decyzję, jak długo będziemy współpracować. Wystarczy wybrać odpowiednią ścierkę.

Czyściwo przemysłowe

mechanika, smary, oleje

Wyjątkowo wytrzymała ścierka bawełniana przeznaczona do naprawdę ciężkich warunków.Nie sposób wymienić jak wiele branż może obsłużyć, pojawia się tam, gdzie może znacznie ułatwić pracę z czyściwem. Najczęściej jest używana w serwisach samochodowych, zakładach produkcyjnych przy obróbce skrawaniem, utrzymaniu ruchu, montażu, a także w drukarniach. Standardowy rozmiar 38 × 38 cm dodatkowo pozwala przewidzieć zapotrzebowanie.

Czyściwo precyzyjne

poligrafia, elektronika, i inne

Nasze ścierki produkowaliśmy przez wiele lat w dwóch rozmiarach 64 × 54 cm i 54 × 32 cm dla branży poligraficznej. Jednak po wielu zapytaniach z innych branż i sugestiach uznaliśmy, że wprowadzimy również rozmiar 32 × 32 cm. Przy pracach precyzyjnych lub wycieraniu mniejszych powierzchni ta właśnie ścierka okazała się najlepsza. A dzięki temu, że jest niepyląca, potrafi zastąpić również drogie czyściwa włókninowe.

Maty olejowe

utrzymanie czystości

Rozebrany silnik, wyciek z maszyny produkcyjnej, serwis mobilny na świeźym powietrzu, może sprawić nieco kłopotów, jeśli nienależycie zabezpieczymy wycieki. Nasze maty olejowe z wyjątkowo chłonnym wkładem w rozmiarze 86 × 54 cm potrafią zaabsorbować około kilograma płynów, czyniąc z nich bezpieczne narzędzie zapobiegające zanieczyszczeniu środowiska, czy miejsca pracy zapobiegając wypadkom.
Z powodzeniem zastępują czyściwa, a także niewygodne w usuwaniu sorbenty.

Bezpieczne pojemniki

dla wygody i porządku

Oferujemy nasze pojemniki o pojemnościach 120l i 250l, które wynajmujemy bezpłatnie. Rodzaj i pojemność pojemników dostosowujemy pod warunki panujące na produkcji. Nie każdy dysponuje nieograniczoną wolną powierzchnią, dlatego przy dostawach uwzględniamy ilość stanowisk, prognozowane zużycie i dopiero wtedy ustalamy rytm wymian, aby obieg czyściwa eliminował konieczność przechowywania zapasu w magazynie klienta.