Profesjonalny serwis czyściw od 1999 roku!
52 307 06 38

O nas

A gdyby tak zająć się spokojnie swoją pracą bez obawy o konieczność zakupu czyściwa i jego późniejszej utylizacji? Tym właśnie się zajmujemy już od końca lat 90. XX wieku! Historia naszej działalności sięga 1999 roku, kiedy po kilku miesiącach prób z różnymi materiałami i metodami prania dostarczyliśmy wreszcie czyściwo do drukarni „Winkowski” jednej z największych w Polsce! Jakość produkowanych przez nas ścierek w krótkim czasie, głównie z polecenia, pozwoliła zdobyć zaufanie branży poligraficznej, będąc pierwszą i przez wiele lat jedyną firmą w Polsce świadczącą innowacyjną usługę wynajmu czyściwa przemysłowego.

Mogliśmy profesjonalnie zadbać o naszych kontrahentów dzięki współpracy z kadrą naukową Politechniki Łódzkiej, którzy jako pierwsi opracowali skomplikowaną metodę regeneracji naszych ścierek.

Dekadę później rozpoczęliśmy współpracę z innymi laboratoriami, które nie tylko udoskonalały nasz proces dla ciągle zmieniającej się branży poligraficznej, ale także opracowały metody dla przemysłu ciężkiego. Wypracowane wcześniej standardy sprawiły, że nie było trudno się przestawić. Musieliśmy jedynie zapewnić odpowiednie ścierki, aby komfortowo mogli z nich korzystać zarówno mechanicy samochodowi, jak i pracownicy dużych zakładów produkcyjnych. I to nie było trudne, ponieważ w naszym systemie idealnie sprawdziło się rozwiązanie już istniejące, co zostało przyjęte przez naszych kontrahentów z dużym zadowoleniem.

Od ponad dwudziestu lat pozostając polską, rodzinną firmą świadczymy usługę wynajmu czyściwa, opierając naszą ofertę na sugestiach klientów. To im zawdzięczamy rozwój produktów, doskonalenie metod regeneracji ścierek i możliwość obsługi nowych branż w najdalszych częściach naszego kraju.

 

I najwyraźniej wygląda na to, że zaczęliśmy dbać o środowisko zanim stało się to potrzebne!