Aby otrzymywać informacje o nowościach podaj nam swój adres e-mail. Za każdym razem zostaniesz poinformowany o nowych ofertach.
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ INTERNET
AKTUALNOSCI

O naszym czyściwie


01.09.2010 20:00:51

1) CZYŚCIWO WIELOKROTNEGO UŻYTKU DO MYCIA RĘCZNEGO

 

Mając doświadczenie w drukarstwie doskonale wiedzieliśmy jakie wymogi musi spełniać czyściwo, dlatego teĹź zakład włókienniczy specjalnie dla nas skonstruował materiał, który spełnia następujące zadania: nie pyli, nie pozostawia włókien na czyszczonych powierzchniach, wchłania duĹźe ilości zabrudzeń, ma dużą wytrzymałość mechaniczną i dobrze się regeneruje.

W ofercie posiadamy 2 rodzaje czyściwa (duĹźe i małe). Szmatki duĹźe mają wymiary 54cm x 70cm, a małe 54cm x 35cm. W wyniku regeneracji, materiał z którego zrobione jest czyściwo ulega naturalnemu procesowi dekatyzacji (ścierka staje się mniejsza, ale grubsza). KaĹźda szmatka jest obszyta. Zabrudzone czyściwo trafia do naszego zakładu celem regeneracji.

 

2) CZYŚCIWO DO MYCIA AUTOMATYCZNEGO

 

W ofercie posiadamy czyściwo suche oraz nasączone. Szerokość wałków jest uzaleĹźniona od typu maszyny. Mamy w ofercie wałki o szerokości od 527mm do 1661 mm. Oferujemy  wałki o długości 500m (jumborolki) oraz konfekcjonowane (mini-rolki).