Aby otrzymywać informacje o nowościach podaj nam swój adres e-mail. Za każdym razem zostaniesz poinformowany o nowych ofertach.
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE PRZEZ INTERNET
AKTUALNOSCI

Warunki współpracy

1) CZYŚCIWO WIELOKROTNEGO UŻYTKU DO MYCIA RĘCZNEGO

Współpraca rozpoczyna się dostarczeniem przez nas nowego czyściwa oraz pustych pojemników na zabrudzone, w ilościach wcześniej ustalonych. Czyste czyściwo dostarczamy w zamkniętych pojemnikach na kołach, są to pojemniki z tworzywa 120 lub 240 litrowe. W pojemnik 120 L mieści się 500 szt czyściwa małego  (54cm*35cm) lub 240 szt czyściwa duĹźego (54cm*70cm), a w pojemnik 240 L mieści się 1000 szt czyściwa małego lub 480 szt czyściwa duĹźego. Przy maszynach są rozmieszczane puste pojemniki na zabrudzone czyściwo. Następnie będziemy przyjeĹźdzać w uzgodnionym terminie w celu wymiany brudnego czyściwa na czyste. Podczas współpracy ilość i termin dostarczonego czyściwa zostanie wcześniej uzgodniona telefonicznie. Czyściwo przez cały okres współpracy pozostaje własnością naszej firmy, a klient płaci za ilość czyściwa dostarczonego (w cenę wliczona jest regeneracja, transport i pojemniki przy maszynach).

2) CZYŚCIWO DO MYCIA AUTOMATYCZNEGO

JeĹźeli zamawiacie Państwo czyściwo wraz z odbiorem go do regeneracji, to podczas dostawy czyściwa dostarczamy Państwu  równieĹź pojemniki na zuĹźyte czyściwo.